21 lipca 2018 Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Daniel, Paulina, Prakseda, Prokop, Stojsław, Wiktor, Wiktoriusz

Popup

W dniu 13 października br. odbył się wyjazd na mecz Orange Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Łódzkim Klubem Sportowym zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu.

Pod takim hasłem przeprowadzono w gminie Poniec konkurs zbiórki baterii i akumulatorów małogabarytowych. Konkurs został zorganizowany przez Burmistrza Ponieca oraz Miejski Zakład Oczyszczania w Lesznie..

W piątek 13 sierpnia br. gminę Poniec odwiedzili uczestnicy „Rajdu Rowerowego w 100 – rocznicę Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego”. Organizatorami rajdu były Odział PTTK w Rawiczu oraz Towarzystwo Turystyczne „TRAMP” z Miejskiej Górki.

W dniu 12 października br. w Żytowiecku odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie sali gimnastycznej pobudowanej przy Zespole Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku.

Dnia 9 października 2006r. w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu przeprowadzono rejestrację przedpoborowych mężczyzn urodzonych w 1988r. Do rejestracji wezwano i zgłosiło się 81 mężczyzn zamieszkałych na terenie miasta i gminy Poniec.

W dniu 10 października br. w Urzędzie Miejskim w Poniecu odbyła się uroczystość Jubileuszowa 50 – lecia pożycia małżeńskiego. Jubileusz obchodziło 15 par z terenu gminy Poniec.
 

W niedzielę 8 października br. na boisku sportowym w Poniecu odbył się Turniej Piłkarski    o Puchar Burmistrza Ponieca OLDBOYS. W turnieju udział wzięły drużyny z Rydzyny, Osiecznej, Ponieca oraz drużyna firmy Łagrom.

W dniu 8 października br. odbyła się wycieczka do ZOO we Wrocławiu zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Brało w niej udział 39 osób.

UWAGA!!

W związku ze zmianami termin wyjazdu na mecz Lech Poznań – ŁKS Łódź został przełożony na 13 października na godz. 16:30.