16 września 2019 Imieniny obchodzą Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia, Eugenia, Franciszek, Jakobina, Kamila, Kornel, Lucja, Łucja, Sebastiana, Sędzisław, Wiktor, Wiktoriusz

zajac.senio

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, a także okazji do spotkań w gronie bliskich nam osób. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w poniedziałek 15 kwietnia br. w nowo powstałym Klubie Seniora w Poniecu  odbyło się uroczyste spotkanie. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Ponieca Jacek Widyński, Z-ca Burmistrza Ponieca Eugeniusz Nowak, Sekretarz Gminy Marcin Pazdaj, Skarbnik Gminy Agnieszka Minicka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Poniecu Jerzy Kusz oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Poniecu Maciej Malczyk.


Seniorów oraz gości powitała Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Poniecu Hanna Konieczna, a zaproszeni goście przekazali wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń Seniorom. Spotkanie Wielkanocne przebiegało w bardzo miłej atmosferze i bez wątpienia było okazją, aby Seniorzy świętowali w jednej seniorskiej rodzinie. Nie zabrakło dzielenia się jajeczkiem i tradycyjnych wielkanocnych potraw. Podczas spotkania został też zaprezentowany harmonogram zajęć w Klubie na miesiąc maj 2019 r., a Kierownik Klubu Pani Monika Ferens zachęcała do aktywności w poszczególnych zajęciach.

Zapraszamy do galerii